بخور سرد فلر مدل AH100

محصول جدید

Feller AH100 Cool Mist Humidifier


هرچند که رفع خشکي هوا با استفاده از دستگاه مرطوب کننده از اهميت بالايي برخوردار است اما رفع آلودگي آن نيز مي‌تواند به همان اندازه پر اهميت باشد. دستگاه مرطوب کننده‌ي AH 100 توليد شده توسط شرکت «فلر» (Feller)، علاوه براينکه مي‌تواند ميزان رطوبت هوا را افزايش دهد، مي‌تواند تا حدي از ميزان آلودگي آن نيز بکاهد.
اين دستگاه به قابليت توليد يون منفي مجهز است. در هواي سالم هر دو يون منفي و مثبت وجود دارد اما ميزان يون مثبت به منفي 2 برابر است. در هواي آلوده اين نسبت به 3 برابر مي‌رسد. AH 100 با توليد يون منفي در هوا مي‌تواند موجب چسبيدن اين يون‌ها به يون‌هاي مثبت شده و اين نسبت را کاهش مي‌دهد. بالا بودن يون مثبت موجب بروز بيماري‌هايي از قبيل افسردگي و سر درد مي‌شود. يون‌هاي منفي به ذرات مثبت مسموم موجود در هوا چسبيده و آن را از آلاينده‌ها پاک مي‌کند. اين دستگاه از نوع خانگي با توليد هواي سرد است.
اين محصول داراي مخزني با ظرفيت 5 ليتر آب است که اين ميزان موجب توليد 400 ميلي‌ليتر رطوبت در طي 1 ساعت مي‌شود. به دليل مخزن شيشه‌اي اين دستگاه، ميزان آب در آن نمايش داده مي‌شود. بنابراين مي‌توان آن را در صورت تمام شدن آب خاموش کرد. قابليت خاموشي خودکار نيز دستگاه را پس از اتمام آب، خود به خود خاموش مي‌کند. با استفاده از کليد تنظيم بخار نيز مي‌توان ميزان بخار خروجي و رطوبت محيط را کنترل کرد. دستگاه مرطوب کننده‌ هواي AH 100 از نوع سرد با کاربري خانگي، داراي قابليت خاموشي خودکار، قابليت نمايش ميزان آب، ظرفيت مخزن 5 ليتر، کليد تنظيم بخار و قابليت توليد يون منفي را دارد.

رنگسفید
ضمانت24 ماه
جنس بدنهپلاستیک
توان مصرفی35 وات
ظرفیت5 لیتر
مدلFeller AH100
سایر مشخصاتکم‌صدا قابلیت تولید یون منفی قابلیت تنظیم دریچه‌ی خروج بخار در جهات مختلف حداکثر میزان رطوبت سازی: 400 میلی‌لیتر در ساعت قابلیت تنظیم سرعت خروج بخار

نوشتن دیدگاه

بخور سرد فلر مدل AH100

بخور سرد فلر مدل AH100

Feller AH100 Cool Mist Humidifier

بالا