رویه پرداخت و ارسال سفارش

کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای هفته از شنبه تا جمعه در همان روز پردازش شده و امکان سفارش‌گذاری در تمامی ساعات روز برای کاربران مهیا می‌باشد. پس از پردازش جهت هماهنگی زمان تحویل کالا و تایید نهایی با خریدار، از طرف فروشگاه اینترنتی آلاچین تماس گرفته خواهد شد، همچنین تمامی مراحل جهت آگاهی خریدار، از طریق پیامک به اطلاع می رسد.

خریداران محترم می توانند نحوه پرداخت هزینه خرید خود را از 3 طریق پرداخت آنلاین در زمان خرید از آلاچین از طریق درگاه پرداخت امن کلیه کارت های عضو شتاب؛ پرداخت در محل زمان تحویل کالا؛ پرداخت کارت به کارت به شماره کارت پارسیان 0071-0807-0611-6221 به نام آقای شهروز آذرپور، نزد بانک پارسیان و اعلام زمان و تاریخ کارت به کارت به همراه شماره پیگیری به واحد خدمات مشتریان؛ صورت دهند.

در صورتی که موجودی انبار به پایان برسد، حتی پس از تایید سفارش، حق لغو آن و استرداد وجه برای کاربر محفوظ می‌باشد.

در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خصوص درج قیمت کالا در سایت حق ابطال سفارش ثبت شده برای فروشگاه محفوظ خواهد ماند.

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق با بازه زمانی که با خریدار هماهنگ می‌شود بین 1 تا 4 روز، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش 50 هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند.

سفارشات خارج از محدوده تهران و شهرستان ها، پس از تماس و هماهنگی از طرف آلاچین با خریدار، از طریق سرویس پست پیشتاز در سریعترین زمان ممکن انجام می‌گیرد.

مدت زمان ارسال از لحظه ثبت سفارش تا زمان دریافت کالا می باشد. مدت زمان ارسال سفارش برای شهر تهران کمی سریع تر از سایر نقاط كشور می باشد. البته باید مد نظر داشته باشید که همه تلاش ما در جهت به حداقل رساندن مدت زمان ارسال سفارشات است. بر همین مبنا سعی خواهیم کرد در اسرع وقت سفارش‌های شما را به دستتان برسانیم.


بالا